Laura Unuk – 1. in 2. mesto na EP v hitropoteznem in pospešenem šahu      

Slovenska delegacija je nadvse uspešno začela EP mladih v pospešenem in hitropoteznem šahu. Na posamičnem prvenstvu v pospešenem šahu je naša članica Laura Unuk osvojila srebrno kolajno v kategoriji deklet do 18 let. Zlato kolajno pa je osvojil Jan Šubelj v kategoriji dečkov do 12 let. Zelo uspešni so bili tudi ostali. V svojih kategorijah so se med najboljših deset uvrstili še Nejc Amon in Larisa Kuhar (4. mesto), Pia Marie Ružič (6. mesto), Zala Urh, Dobrovoljc Vid, Jernej Skuhala (7. mesto), David Stevanič (9. mesto). 
Na hitropoteznem prvenstvu je Laura Unuk stopnjevala formo in osvojila zlato medaljo! Zala Urh jezasedla 5. mesto in Jan Šubelj 7. mesto. Na prvenstvu v reševanju problemov je Nejc Amon osvojil vse možne točke, zaradi slabšega časa pa pristal na 6. mestu

​Čestitamo!

Podrobnejše rezultate si lahko ogledate na: KLIK
Odzivi medijev: KLIK