Taja Guid Osnovnošolska prvakinja do 12 let

Na Osnovnošolskem državnem prvenstvu 12.1. 2019 je naša članica Taja Guid osvojila 1. mesto v kategoriji deklic do 12 let. Premagala je vse nasprotnice in tekmovanje zaključila s 100% izkupičkom!

Spletna stran – klik

Tabela:

Št.     Ime                 Kat Fed  ELO  LRat Klub                        T    Buch1 Mesto
  1. Guid,Taja                WI  LJU 1316 1970 OŠ Maksa Pečarja           9.0  49.5     1
  2. Grišin,Lia               III GRO      1783 OŠ Ob Rinži Kočevje        8.0  49.5     2
  3. Sefič,Lana               WI  GOR 1040 1848 OŠ Matije Čopa Kranj       7.0  50.5     3
  4. Heric,Meta               III POD      1624 OŠ Selnica ob Dravi        6.0  50.0     4
  5. Brinovec,Lucy                CEL      1632 OŠ Šempeter v Savinjski d  6.0  49.5     5
  6. Lukač,Ema                III POM 1184 1665 OŠ I Murska Sobota         6.0  47.0     6
  7. Radej,Pika                   POS 1087 1738 OŠ J. Dalmatina Krško      6.0  42.0     7
  8. Lazareva,Yelizaveta      III OBA 1057 1504 OŠ SE Dante A. Izola       6.0  37.5     8
  9. Javornik,Lina            III MAR 1070 1531 OŠ Dušana Flisa Hoče       5.5  48.0     9
 10. Jevšek,Minea                 MAR      1610 OŠ Kamnica                 5.5  45.5    10
 11. Vaupot,Eliza             WI  KOR 1004 1625 Druga OŠ Slovenj Gradec    5.5  44.0    11
 12. Šertelj,Nuša Nisa            GRO      1684 OŠ Ob Rinži Kočevje        5.5  44.0    12
 13. Maček,Inti               III DOM 1065 1658 OŠ Frana Albrehta Kamnik   5.5  42.5    13
 14. Radež,Lucija             III DOL      1702 OŠ Otočec                  5.5  39.5    14
 15. Zorko,Lana               III GOR 1070 1633 OŠ Predoslje Kranj         5.0  41.0    15
 16. Beber,Anja                   NOT      1621 OŠ A. Globočnika Postojna  5.0  40.5    16
 17. Mihajlovič,Patricija         DOM      1543 OŠ Medvode                 5.0  40.0    17
 18. Paradiž,Eva                  KOR      1524 OŠ Šentjanž pri Dravograd  5.0  39.5    18
 19. Ferfole,Anja                 DOL      1500 OŠ Mirna                   5.0  38.5    19
 20. Zalokar,Ajda                 ZAS      1473 OŠ Ivana Cankarja          5.0  37.5    20
 21. Arnejčič,Nuša                POD      1549 OŠ Cirkulane Zavrč         5.0  37.0    21
 22. Grobelšek,Šjama          WII MAR      1601 OŠ Sladki vrh              4.5  38.5    22
 23. Fijavž,Larisa                KOR      1552 OŠ NN talcev Dravograd     4.5  38.0    23
 24. Vozelj,Ajda                  POS      1488 OŠ Milana Majcna Šentjanž  4.5  37.0    24
 25. Marn,Evelina                 LJU      1344 OŠ Nove Jarše              4.5  35.5    25
 26. Kocič,Alisa                  DOL      1548 OŠ Mirna                   4.5  35.0    26
 27. Jesih,Tjaša              WII POS      1606 OŠ Sava Kladnika Sevnica   4.0  41.5    27
 28. Muzel,Ulla               WII CEL      1585 OŠ Šmarje pri Jelšah       4.0  40.5    28
 29. Kampuš,Iva                   LJU      1568 OŠ Janka Modra Dol pri LJ  4.0  40.5    29
 30. Lapanje,Ajda                 LJU      1482 OŠ Nove Jarše              4.0  39.0    30
 31. Žlebič,Eva                   POM      1198 OŠ Bakovci                 4.0  38.0    31
 32. Jesih,Teja                   POS      1550 OŠ Sava Kladnika Sevnica   4.0  35.0    32
 33. Krevh,Hana                   KOR      1592 OŠ Šmartno pri Sl. Gradcu  4.0  32.0    33
 34. Grögl,Zala                   CEL      1000 OŠ Hudinja                 4.0  31.5    34
 35. Mejak,Katarina               LJU      1000 OŠ Vrhovci                 3.5  36.0    35
 36. Strnad,Kaja                  NOT      1362 OŠ A. Globočnika Postojna  3.5  33.5    36
 37. Brcar,Zoja                   DOL      1453 OŠ dr.P.Lunačka Šentruper  3.5  31.0    37
 38. Gorše,Manca                  GRO      1000 OŠ Ob Rinži Kočevje        3.5  30.0    38
 39. Petrušič,Špela               LJU      1425 OŠ Nove Jarše              3.5  30.0    39
 40. Pugelj,Vanja                 GRO      1517 OŠ Ob Rinži Kočevje        3.5  29.5    40
 41. Grilanc,Luna                 NGO      1428 OŠ Ivana Roba Šempeter     3.0  33.0    41
 42. Širaj,Tisa                   NOT      1500 OŠ Notr. odred Cerknica    3.0  32.5    42
 43. Golja,Tinkara                GRO      1488 OŠ Ob Rinži Kočevje        3.0  32.5    43
 44. Kapla Jamšek,Aleks           ZAS      1000 OŠ Trbovlje                3.0  29.5    44
 45. Robida,Eva                   GRO      1489 OŠ Ob Rinži Kočevje        2.5  28.5    45
 46. Kraus,Mojca                  POD      1042 OŠ K. Koviča Poljčane      2.0  27.0    46
 47. Lapanje,Aneja                LJU      1500 OŠ Nove Jarše              1.5  27.5    47
 48. Simčič,Gaia                  POS      1000 OŠ A. Gradnika Dobrovo     0.5  27.5    48